47118 medlemmer
2513 innlogget

Brukernavn:

Passord:

Husk brukernavn

Bli medlem gratis
Siste fra forumet
Helse

Lurer du på noe angående sikrere sex eller andre helsespørsmål? Eller vil du teste deg?

Her finner du informasjon »

Kontakt Gaysir

Vennligst merk: Gaysir har ingen supporttelefon for vår interaktivtjeneste. Bruk epost support@gaysir.no ved spørsmål eller problemer.

Gaysir AS
Arbeidergata 2,
0159 Oslo

E-post: Redaksjonen@Gaysir.no
Organisasjonsnummer: 982 156 998 mva.
Bankkonto: 7640 05 07291 Den norske Bank.
Sentralbord: 4000 1525. Alle hverdager: 10:00-16:00.

Support
support@gaysir.no

Generelle henvendelser
redaksjonen@Gaysir.no

Administrasjon
Jim Roger Høyen, daglig leder m/markedsansvar
Mobil: 932 43 409
E-post: jim@Gaysir.no

Nyheter/Hva skjer?
Ketil Randen, redaktør
Mobil: 924 23 625
E-post: ketil@Gaysir.no

Nettbutikk
Michael Wilson, butikksjef
Mobil: 922 49 499
E-post: michael@Gaysir.no

Drift og utvikling
Robert Tomter, teknisk sjef og abuse-ansvarlig
E-post: robert@gaysir.no
Mobil: 905 72 992

Trygve Høiseth, utviklingssjef
Mobil: 932 43 408
E-post: trygve@gaysir.no